בקצרה עלינו

#mk-page-title-box-5bc9f71d45348 { height: 350px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5bc9f71d45348 .mk-page-title-box-title { font-size: 55px; line-height: 55px; font-weight: normal; color: #ffffff; padding-bottom: 10px; margin-bottom: 10px; letter-spacing: 15px; } #mk-page-title-box-5bc9f71d45348 .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #ffffff;} #mk-page-title-box-5bc9f71d45348 .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 10px; line-height: 10px; font-weight: inherit; color: ;} #mk-page-title-box-5bc9f71d45348 .mk-effect-bg-layer { background-image: url("http://www.inart.co.il/wp-content/uploads/2014/08/office-table.jpg"); background-position:center center; }

חברת  inArt מתמחה בפיתוח אתרי אינטרנט ומערכות web מתקדמות, המבוססות קוד פתוח.

בשנתיים מאז הקמתה, פיתחה החברה מאות אתרים, החל מאתרים פשוטים, דרך חנויות ופורטלים ועד מערכות מורכבות בפיתוח מאפס – From scratch.

אנו עובדים בסביבת קוד פתוח, בשפות וטכנולוגיות הבאות: PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3.

מערכות ניהול תוכן המועדפות עלינו: WordPress, Drupal.

אנחנו אנשי קוד ואנו מאמינים, כי כדי לקבל מוצר ברמה הגבוהה ביותר, כל גורם מעורב צריך להתמקד בתחום החזק שלו. מסיבה זו, אנו לא מעצבים, לא כותבים תוכן ולא מאפיינים אתרים, אבל אם יהיה בכך צורך, נשמח לחבר אתכם עם המומחים המועדפים עלינו בכל תחום.

בתהליך הקמת פרויקט, אנו מתנהלים ישירות מול כל חברה או איש מקצוע רלוונטי, על מנת לזרז תהליכים, למנוע את אפקט "הטלפון השבור" ולחסוך לכם טרטורים מיותרים.

נוכל להקים את הפרוייקט שלכם בזמן קצר מאוד, באחד המקרים הבאים:

  • יש לכם עיצוב מוכן (ואולי אפילו אפיון ותוכן) – נוכל לקחת את כל החומרים שיש בידיכם ולהפוך אותם למוצר מוגמר.
  • אין לכם עיצוב, אבל אתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים – נוכל לרכוש תבנית עיצוב מאחד המאגרים הקיימים ברשת ולהתאים אותו לצרכים שלכם.
  • יש לכם אתר קיים (לא משנה באיזו טכנולוגיה הוא נכתב) ואתם לא מרוצים מהביצועים או ממערכת הניהול – נוכל להקים את האתר מחדש, על בסיס עיצוב ומבנה של האתר הקיים.

למה כדאי לכם לעבוד דווקא איתנו?

  • כל העבודה מתבצעת על ידי מומחים מהמעלה הראשונה, מתכנתים בעלי ניסיון ומוניטין.
  • אנחנו מבינים שכל יום שהאתר שלכם לא באוויר, עולה לכם כסף. לכן, אנו שמים דגש מיוחד לעמידה בלוחות הזמנים.
  • אנחנו דוגלים בזמינות ובשת"פ הדוק עם הלקוח ועם גורמים רלוונטים אחרים וחוסכים טרטורים וטלפון שבור.
  • אנחנו מקפידים מאוד להיצמד לאפיון ועיצוב הפרוייקט על מנת לספק לכם מוצר באיכות ורמת גימור הגבוהה ביותר.

סיימתם לקרוא? הגיע הזמן לעבוד! – צרו קשר

עוד לא השתכנעתם? – צפו בתיק עבודות | קראו המלצות לקוחותנו